Филтри -

Комбајни FENDT од Германија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Комбајни FENDT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
196.807 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 1805 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
104.958 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Германија, Manching
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
172.941 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
35.889 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 2117 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 2117 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 577 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 304 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 1955 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3814 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 935 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Силажен комбајн
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Schöntal-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 05/2016 Километража 399 м/ч Сила
Германија, 21702 Ahlerstedt
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 742 м/ч Сила
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
214.286 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Километража 2366 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 719 м/ч Сила
Германија, Stendal / Borstel
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 3740 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 2259 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1861 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
65.737 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 1772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се