Филтри -

Комбајни FENDT од Европа

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

76 огласа: Комбајни FENDT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
196.807 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 1805 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
104.958 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Германија, Manching
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
172.941 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
35.889 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито FENDT 8350
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 2117 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 2117 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2366 м/ч Сила
Литванија, Anykščiai
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 577 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Комбајн за пченка
Година 2012 Километража Сила
Романија, Murgeni
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 304 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.4 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 332 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 571 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
156.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 660 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 1955 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3814 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 935 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Силажен комбајн
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Schöntal-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2275 м/ч Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се