Филтри -

Комбајни Dronningborg од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни Dronningborg од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 1983 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се