Филтри -

Комбајни Deutz-Fahr од Хрватска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни Deutz-Fahr од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1993 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража 3255 м/ч Сила
Хрватска, Koprivnički Bregi
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1982 Километража 3876 м/ч Сила
Хрватска, Koprivnički Bregi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се