Филтри -

Комбајни Deutz-Fahr од Германија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Комбајни Deutz-Fahr од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Комбајн за жито
Година Километража 6488 м/ч Сила
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1986 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 3593 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 4381 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.189 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 1.8 м
Година 1993 Километража 4350 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 1998 Километража 4420 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1998 Километража 4420 м/ч Сила
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
30.194 €
Комбајн за жито
Година 1993 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито Deutz-Fahr M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 3594 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2014 Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1990 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
96.330 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2008 Километража 1037 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Комбајн за жито
Година 1985 Километража Сила
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1994 Километража 4680 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2014 Километража 1338 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1983 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1997 Километража 1934 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1697 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
9.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Германија, Billigheim
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Oyten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се