Филтри -

Комбајни DRONNINGBORG од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни DRONNINGBORG од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.425 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.5 м³ Ширина на опфаќање 3.3 м Брзина 20 км/ч
Година 1988 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Новоград-Волинський
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.057 €
Комбајн за жито
Година 1990 Километража 22 м/ч Сила
Украина, Новоград-Волинський
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.010 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1990 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, м.Дубно
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.790 €
Комбајн за жито
Година 1988 Километража Сила
Украина, Луцьк
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се