Филтри -

Комбајни DEUTZ-FAHR од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни DEUTZ-FAHR од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
138.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³ Ширина на опфаќање 9 м Висина за истовар 4 м Капацитет 10 т/ч Работна брзина 27 км/ч Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 07/2016 Километража 2041 м/ч Сила
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
нови комбајн за жито DEUTZ-FAHR C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се