Филтри -

Комбајни DEUTZ-FAHR од Германија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Комбајни DEUTZ-FAHR од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2016 Километража 772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1997 Километража 3517 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито DEUTZ-FAHR m 66 s
1
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1970 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.654 €
Комбајн за жито
Година 1996 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 4381 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
103.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 4670 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Windsbach
комбајн за жито DEUTZ-FAHR 4075 - Brandschaden комбајн за жито DEUTZ-FAHR 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 730 м
Година 2007 Километража 2375 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито DEUTZ-FAHR M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 480 м
Година 1992 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 3594 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража 2010 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1989 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2014 Километража 1250 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 1622 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 540 м
Година 1995 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
110.840 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2016 Километража 972 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Комбајн за жито
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 36 м
Година 1990 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1993 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
146.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се