Филтри -

Комбајни DEUTZ-FAHR од Европа

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Комбајни DEUTZ-FAHR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража 2010 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2016 Километража 772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1997 Километража 1934 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 540 м
Година 08/1983 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1979 Километража 2848 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 3593 м/ч Сила
Германија, Hamburg
нови комбајн за жито DEUTZ-FAHR C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
6.650 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м Брзина 20 км/ч
Година 1984 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Комбајн за жито
Година 1982 Километража 3669 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1995 Километража 1900 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
139.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2016 Километража 772 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1997 Километража 3517 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
комбајн за жито DEUTZ-FAHR m 66 s
1
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1970 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.654 €
Комбајн за жито
Година 1996 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 4381 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
103.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 4670 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Windsbach
комбајн за жито DEUTZ-FAHR 4075 - Brandschaden комбајн за жито DEUTZ-FAHR 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 730 м
Година 2007 Километража 2375 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито DEUTZ-FAHR M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 480 м
Година 1992 Километража Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се