Филтри -

Комбајни DEUTZ-FAHR

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни DEUTZ-FAHR: 118 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за жито
Година 1989-08-08 Километража Сила
Германија, De-49847 Itterbeck
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2014 Километража 1092 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 1440 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1275 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
комбајн за жито DEUTZ-FAHR С9306TS комбајн за жито DEUTZ-FAHR С9306TS комбајн за жито DEUTZ-FAHR С9306TS
3
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се