Филтри -

Комбајни Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
123.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2014 Километража 3252 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2007 Километража 4474 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
182.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 4215 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
71.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 4305 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
121.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 4386 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
197.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1562 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 7051 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се