Филтри -

Комбајни Claas од Украина

Резултати од пребарување: 456 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

456 огласа: Комбајни Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
108.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 3507 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
156.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2935 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
156.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
184.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2371 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
102.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 6330 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 96.830 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 722 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1591 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Работна брзина 6 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1276 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
250.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 1 Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 3818 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2425 м/ч Сила
Украина, Криве Озеро
Контактирајте го продавачот
149.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2205 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.400 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 3930 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
167.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2709 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
104.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2006 Километража 3439 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
комбајн за жито Claas Mega 360 комбајн за жито Claas Mega 360 комбајн за жито Claas Mega 360
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 3300 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Claas комбајн за жито Claas комбајн за жито Claas
3
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.510 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Работна брзина 7 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
комбајн за жито Claas Lexion 480
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 8500 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 106.000 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4565 м/ч Сила
Украина, Ozërna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2012 Километража 3872 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Sumy
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 456 огласа
Прикажи
Претплати се