Филтри -

Комбајни Claas од Романија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Комбајни Claas од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 2050 м/ч Сила
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 25 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3324 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3592 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
220.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2019 Километража 1405 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 5514 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
299.900 €
Комбајн за жито
Година Километража 1400 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1994 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1998 Километража 3300 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 5290 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
181.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 2158 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
100 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2457 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 2986 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2007 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито Claas Consul 55 за делови комбајн за жито Claas Consul 55 за делови
2
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се