Филтри -

Комбајни Claas од Полска

Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

167 огласа: Комбајни Claas од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 3460 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 4250 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
140.000 € PLN 649.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2015 Километража 1230 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
142.400 € PLN 660.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2480 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1997 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3.8 м Брзина 42 км/ч
Година 2002 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 4.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 710 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
48.510 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1090 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1090 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 826 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
42.940 € PLN 199.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2003 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
32.370 € PLN 150.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1996 Километража Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
65.810 € PLN 305.000 PLN
Комбајн за пченка
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
73.370 € PLN 340.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 3332 м/ч Сила
Полска, Gubin
Контактирајте го продавачот
51.570 € PLN 239.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 4554 м/ч Сила
Полска, Szczytno
Контактирајте го продавачот
78.750 € PLN 365.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3055 м/ч Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
90.410 € PLN 419.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1990 м/ч Сила
Полска, Krasnosielc
Контактирајте го продавачот
56.080 € PLN 259.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
67.530 € PLN 313.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Lubrza
Контактирајте го продавачот
67.970 € PLN 315.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 3344 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Претплати се