Филтри -

Комбајни Claas од Летонија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комбајни Claas од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
294.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2019 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
231.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2021 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
349.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
349.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³
Година 2019 Километража 1649 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
281.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13500 м³ Ширина на опфаќање 12 м
Година 2017 Километража 2166 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
166.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
361.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 1291 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
комбајн за жито Claas Mercator 70 комбајн за жито Claas Mercator 70
2
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.182 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
22.225 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1984 Километража 2702 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Dominator 56 комбајн за жито Claas Dominator 56
2
Контактирајте го продавачот
11.570 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.292 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Dominator 76
1
Контактирајте го продавачот
12.397 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Claas Mercator 70
1
Контактирајте го продавачот
8.349 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
24.711 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1983 Километража 2714 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 2011 Километража 1700 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1997 Километража 3070 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 2189 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се