Филтри -

Комбајни Claas од Италија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни Claas од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн Claas Jaguar 960
1
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 3182 м/ч Сила
Италија, Orzivecchi
RB Trading International
5 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се