Филтри -

Комбајни Claas од Холандија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Комбајни Claas од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 20 км/ч
Година Километража 4965 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1968 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 5014 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1479 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
124.500 €
Силажен комбајн
Година Километража 5395 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
164.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3769 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5040 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година Километража 5365 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
189.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година Километража 2991 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
164.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 3100 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 20 км/ч
Година Километража 5017 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5051 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Силажен комбајн
Брзина 20 км/ч
Година Километража 4882 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн Claas Jaguar 940 силажен комбајн Claas Jaguar 940 силажен комбајн Claas Jaguar 940
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
164.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Комбајн за жито
Година 1990 Километража 6212 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
10.250 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 3264 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 1578 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 5153 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 4663 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се