Филтри -

Комбајни Claas од Германија

Резултати од пребарување: 369 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

369 огласа: Комбајни Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 857 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1248 м/ч Сила
Германија, Niederdorla
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 5199 м/ч Сила
Германија, Meppen
комбајн за жито Claas LEXION 7600 TT E5 V930
1
Контактирајте го продавачот
405.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
209.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2340 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
164.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2012 Километража 1990 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Силажен комбајн
Брзина 39 км/ч
Година 2013 Километража 2402 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 3833 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
249.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1892 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 3733 м/ч Сила
Германија, 27239 Twistringen
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 2276 м/ч Сила
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 1787 м/ч Сила
Германија, Westertimke
комбајн за жито Claas Lexion 570 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2010 Километража 2408 м/ч Сила
Германија, Warburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 1804 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1437 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 605 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 2992 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
304.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2022 Километража 354 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 408 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
121.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2016 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
430.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1060 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas Jaguar 940
1
Контактирајте го продавачот
210.400 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1195 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 5629 м/ч Сила
Германија, Oyten
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 369 огласа
Прикажи
Претплати се