Филтри -

Комбајни Claas од Европа

Резултати од пребарување: 802 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

802 огласа: Комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 5014 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 25 км/ч Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3324 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3592 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 3950 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 792 м/ч Сила
Германија, De-39579 Neuendorf Am Speck
Контактирајте го продавачот
171.401 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2010 Километража 1275 м/ч Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1479 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 3344 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 4111 м/ч Сила
Германија, 26683 Scharrel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 3196 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
375.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 691 м/ч Сила
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2187 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 1108 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2449 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 569 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
166.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2018 Километража 1712 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
35.930 € PLN 165.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 4640 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
110.619 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2020 Километража 567 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 802 огласа
Прикажи
Претплати се