Филтри -

Комбајни Claas од Данска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Комбајни Claas од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
254.153 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 1350 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
50.808 €
Силажен комбајн
Година 2003 Километража 4389 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
77.117 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
173.683 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
173.683 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
90.931 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
197.824 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1138 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
124.058 €
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 5405 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
197.824 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 3825 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
214.321 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 3139 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
184.411 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
264.883 €
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 1650 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
267.564 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1738 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
422.356 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 575 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
171.401 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2010 Километража 1275 м/ч Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
476.525 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
211.229 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 1175 м/ч Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
240.888 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.53 м
Година 2018 Километража 1183 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
184.406 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1900 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 3169 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
422.356 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2020 Километража 650 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
63.705 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.46 м
Година 1999 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се