Филтри -

Комбајни Claas од Бугарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни Claas од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Ширина на опфаќање 9 м Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за жито
Година 11/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 11/2014 Километража 1891 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
192.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 11/2015 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.607 м
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2011 Километража 1600 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2135 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 3757 м/ч Сила
Бугарија, Stara Zagora
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 06/2019 Километража 970 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се