Филтри -

Комбајни Claas од Белорусија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни Claas од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.900 US$ EUR ≈ 31.350 €
Силажен комбајн
Година 2001 Километража 7500 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
30.550 € BYN 108.100 BYN
Силажен комбајн
Година 2001 Километража 7500 м/ч Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
127.100 € BYN 450.000 BYN
Силажен комбајн
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 7139 м/ч Сила
Белорусија, Khatki
Контактирајте го продавачот
460.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
123.000 US$ EUR ≈ 113.800 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2830 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
120.100 € BYN 425.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 6600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
силажен комбајн Claas Jaguar 890 силажен комбајн Claas Jaguar 890 силажен комбајн Claas Jaguar 890
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Marina Gorka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 4950 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 4900 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Marina Gorka
Контактирајте го продавачот
255.000 US$ EUR ≈ 235.800 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се