Филтри -

Комбајни Claas од Австрија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни Claas од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито Claas tucano 430 комбајн за жито Claas tucano 430 комбајн за жито Claas tucano 430
3
Контактирајте го продавачот
95.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража 2740 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
комбајн за жито Claas tucano 430 комбајн за жито Claas tucano 430 комбајн за жито Claas tucano 430
3
Контактирајте го продавачот
95.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража 2740 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
172.000 €
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 760 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Комбајн за жито
Година 1968 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Километража 875 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
22.123 €
Комбајн за жито
Година 1990 Километража 5380 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
39.989 €
Силажен комбајн
Брзина 30 км/ч
Година 1997 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
202.654 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2050 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
43.600 €
Комбајн за жито
Година Километража 10914 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
149.115 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 2692 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
149.115 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 2692 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се