Филтри -

Комбајни Claas

Резултати од пребарување: 1168 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1168 огласа: Комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 1692 м/ч Сила
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 123.400 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
78.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1090 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 3507 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
169.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2709 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
286.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1041 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 474,60 €
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 1050 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.8 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 4346 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1090 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 1 Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1591 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
167.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1383 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
111.000 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 826 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2112 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1168 огласа
Прикажи
Претплати се