Филтри -

Комбајни Challenger

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни Challenger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.540 US$ EUR ≈ 29.020 €
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 2596 м/ч Сила
САД, Chicopee
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.650 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 36.710 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 8120 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 36.710 €
Комбајн за пченка
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 6100 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 36.710 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 36.710 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се