Филтри -

Комбајни Celmak

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни Celmak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечен силажен комбајн Celmak
1
Контактирајте го продавачот
10.100 € TRY 227.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.2 м
Година Километража Сила
Турција
влечен силажен комбајн Celmak
1
Контактирајте го продавачот
17.800 € TRY 400.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година Километража Сила
Турција
нови влечен силажен комбајн Celmak 4 Sıralı Mısır Ve Ot Silaj Makinası нови влечен силажен комбајн Celmak 4 Sıralı Mısır Ve Ot Silaj Makinası
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.580 € TRY 485.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Капацитет 80 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, KONYA/karatay
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH-225
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.380 € TRY 413.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2100 м Капацитет 70 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција, KONYA/karatay
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH 125
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.211 € TRY 207.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.9 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 4 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се