Филтри -

Комбајни Case IH од Романија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни Case IH од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража Сила
Романија, Dărmănești
Контактирајте го продавачот
166.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1950 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 3831 м/ч Сила
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
183.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 820 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1750 м/ч Сила
Романија, Jablanova 16, 31000 Osijek
комбајн за жито Case IH Claas, John Deere, Laverda за делови комбајн за жито Case IH Claas, John Deere, Laverda за делови комбајн за жито Case IH Claas, John Deere, Laverda за делови
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито Case IH 1460 за делови комбајн за жито Case IH 1460 за делови комбајн за жито Case IH 1460 за делови
3
Контактирајте го продавачот
2,01 € RON 10 RON
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито Case IH 1440,1460,1480,1680 за делови комбајн за жито Case IH 1440,1460,1480,1680 за делови комбајн за жито Case IH 1440,1460,1480,1680 за делови
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито Case IH 1440, 1460 за делови комбајн за жито Case IH 1440, 1460 за делови
2
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се