Филтри -

Комбајни Case IH од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни Case IH од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
162.600 € PLN 750.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2515 м/ч Сила
Полска, Dominów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 3755 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
171.300 € PLN 790.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 78 м³
Година 2006 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 74 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1998 Километража 4900 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
61.340 € PLN 282.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2011 Километража 4107 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2007 Километража 4057 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 3870 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
комбајн за жито Case IH Axial-Flow 2188 комбајн за жито Case IH Axial-Flow 2188
2
Контактирајте го продавачот
21.680 € PLN 100.000 PLN
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1998 Километража Сила
Полска, Swiebodzin
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
комбајн за жито Case IH 8120
1
Контактирајте го продавачот
84.560 € PLN 390.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3424 м/ч Сила
Полска, Lubin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се