Филтри -

Комбајни Case IH од Германија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни Case IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2002 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, De-54516 Wittlich
комбајн за жито Case IH 1480 Axial-Flow
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 08/1982 Километража 3584 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2017 Километража 2426 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.62 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 21 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
комбајн за жито Case IH af 7088 allrad
1
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2012 Километража 2800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 20 км/ч
Година 2002 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
238.168 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
177.814 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Комбајн за жито
Година 1983 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
229.000 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 550 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
229.000 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
243.650 €
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 645 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
189.400 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 2099 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
173.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
173.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.6 м
Година 2015 Километража 3040 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се