Филтри -

Комбајни Case IH

Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

222 огласа: Комбајни Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 53.970 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2194 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 650 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
107.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1470 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 44.830 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
комбајн за жито Case IH 2166 комбајн за жито Case IH 2166 комбајн за жито Case IH 2166
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража 1360 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 8010 комбајн за жито Case IH 8010
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2009 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 800 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
24.890 € GBP 21.500 GBP
Комбајн за жито
Година 1996 Километража 1360 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.8 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Висина за истовар 5.6 м Работна брзина 4.8 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2009 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, Хмельницький
комбајн за жито Case IH 8120 комбајн за жито Case IH 8120 комбајн за жито Case IH 8120
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1772 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
237.829 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
172.500 € PLN 750.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2515 м/ч Сила
Полска, Dominów
комбајн за жито Case IH 8010
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.3 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 7400 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2002 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража Сила
Франција, Fr-80700 Roye
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
3
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.270 €
Комбајн за жито
Година 2000 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.080 €
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
25.470 € GBP 22.000 GBP
Комбајн за жито
Година 1996 Километража 4512 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
69.900 US$ EUR ≈ 63.950 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 6650 м/ч Сила
Украина, Uzyn
комбајн за жито Case IH 2377 комбајн за жито Case IH 2377 комбајн за жито Case IH 2377
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 3235 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 1674 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 5130 комбајн за жито Case IH 5130 комбајн за жито Case IH 5130
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, Poltava
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Претплати се