Филтри -

Комбајни CLAAS од Унгарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Комбајни CLAAS од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
387.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 155 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
144.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 4785 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
144.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2015 Километража 4785 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
83.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 6794 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
257.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 2016 Километража 2068 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
66.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 4700 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
62.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 7341 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Друг комбајн
Година 2003 Километража 5200 м/ч Сила
Унгарија, Nemesnadudvar
Контактирајте го продавачот
174.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1189 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 8176 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
175.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 3879 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се