Филтри -

Комбајни CLAAS од Украина

Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

324 огласа: Комбајни CLAAS од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
205.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1536 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
295.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1320 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
262.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1552 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
205.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1526 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1813 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.260 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Работна брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/2001 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
51.000 US$ EUR ≈ 47.330 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 12436 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.540 €
Силажен комбајн
Година 06/2005 Километража 5963 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
235,30 € UAH 10.000 UAH
Силажен комбајн
Година 06/1998 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS LEXION 480 РОЗБОРКА комбајн за жито CLAAS LEXION 480 РОЗБОРКА
2
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 05/1999 Километража 7351 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS Розборка Мега 208
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 07/1997 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS Розборка LEXION 450-460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Висина за истовар 6 м
Година 11/1997 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 06/1997 Километража 5400 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
комбајн за жито CLAAS 730
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
115.500 US$ EUR ≈ 107.200 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Гуляйполе
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 125.300 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Комбајн за жито
Година 2003 Километража 2315 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
225.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1658 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 1918 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.550 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1999 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 5710 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
129.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 4161 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
129.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 5401 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се