Филтри -

Комбајни CLAAS од Романија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комбајни CLAAS од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 890 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 3750 м/ч Сила
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 650 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
100 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2065 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
147.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 3312 м/ч Сила
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 5514 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1988 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 2986 м/ч Сила
Романија, Borș
комбајн за жито CLAAS Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито CLAAS Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито CLAAS Dominator FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
148.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012-01-01 Километража 2400 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 3433 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1238 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
575.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 688 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито CLAAS Consul 55 за делови комбајн за жито CLAAS Consul 55 за делови
2
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1995 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
174.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021-01-01 Километража 204 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014-01-01 Километража 1470 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се