Филтри -

Комбајни CLAAS од Полска

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

91 огласа: Комбајни CLAAS од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
57.130 € PLN 269.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито CLAAS Lexion 450 TT 4x4
1
Контактирајте го продавачот
69.870 € PLN 329.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1997 Километража 2625 м/ч Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
318.000 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 220 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
101.900 € PLN 480.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
87.080 € PLN 410.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 3592 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
110.310 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 530 м/ч Сила
Полска, Ujazd
Контактирајте го продавачот
174.853 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2014 Километража 1528 м/ч Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1990 Километража 3370 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
комбајн за жито CLAAS MEGA 370 комбајн за жито CLAAS MEGA 370
2
Контактирајте го продавачот
60.530 € PLN 285.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
256.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1351 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Полска, Kodrąb
силажен комбајн CLAAS Jaguar 950
1
Контактирајте го продавачот
93.450 € PLN 440.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Olsztyn
комбајн за жито CLAAS Lexion 770
1
Контактирајте го продавачот
116.800 € PLN 550.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 970 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
319.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 1022 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 3054 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
19.750 € PLN 93.000 PLN
Силажен комбајн
Година 1996 Километража 4331 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
67.950 € PLN 320.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2003 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Biała
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се