Филтри -

Комбајни CLAAS од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CLAAS од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Комбајн за жито
Година 2006-08-08 Километража 5484 м/ч Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Силажен комбајн
Година 2002-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Силажен комбајн
Година 1997-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбајн за жито
Година 1989-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Силажен комбајн
Година 2011-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Силажен комбајн
Година 2010-08-08 Километража Сила
Италија, It-36030 Motta Di Costabissara
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Силажен комбајн
Година 2009-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Година 2005-08-08 Километража Сила
Италија, It-36030 Motta Di Costabissara
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се