Филтри -

Комбајни CLAAS од Германија

Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

367 огласа: Комбајни CLAAS од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн CLAAS Jaguar 980 силажен комбајн CLAAS Jaguar 980
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 20 км/ч
Година 1997 Километража 3926 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
369.900 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 345 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 188 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
192.500 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1512 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Силажен комбајн
Година 1998 Километража 2369 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 3840 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
174.500 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 1737 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
26.715 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
93.200 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2845 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито CLAAS tucano 430 комбајн за жито CLAAS tucano 430 комбајн за жито CLAAS tucano 430
3
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 819 м/ч Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
171.000 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1788 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 3155 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
286.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2017 Километража 2090 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3830 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2014 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 5336 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
179.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 1720 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 6404 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
585.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.5 м
Година 2021 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 2158 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
126.050 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2009 Километража 4532 м/ч Сила
Германија, Molbergen
силажен комбајн CLAAS AUTOFILL
1
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2000 Километража 2380 м/ч Сила
Германија, Oyten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 367 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се