Филтри -

Комбајни CLAAS од Франција

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CLAAS од Франција: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
167.000 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1684 м/ч Сила
Франција, Masnières
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Комбајн за жито
Година 1995-08-08 Километража 5054 м/ч Сила
Франција, Fr-61700 Lonlay-L'abbaye
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито CLAAS tucano 440 t3 (839/100) комбајн за жито CLAAS tucano 440 t3 (839/100) комбајн за жито CLAAS tucano 440 t3 (839/100)
3
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за жито
Година 2009-08-08 Километража 2687 м/ч Сила 273 кс
Франција, Fr-56300 Pontivy (56 - Morbihan)
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Комбајн за жито
Година 2017-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-86170 Neuville En Poitou
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Силажен комбајн
Година 2013-08-08 Километража 2750 м/ч Сила
Франција, Fr-03800 Saulzet
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Силажен комбајн
Година 2011-08-08 Километража 2840 м/ч Сила
Франција, Fr-03800 Saulzet
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за жито
Година 1995-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-86170 Neuville De Poitou
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Силажен комбајн
Година 2013-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-03800 Saulzet
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1984 Километража 6592 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
силажен комбајн CLAAS jaguar 870 t4
1
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Силажен комбајн
Година 2020-08-08 Километража 764 м/ч Сила
Франција, Fr-62575 Blendecques
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Силажен комбајн
Година 2013-08-08 Километража 1800 м/ч Сила
Франција, Fr-80200 Estrees Deniecourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 2400 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Силажен комбајн
Година 2016-08-08 Километража 2400 м/ч Сила
Франција, Fr-56300 Pontivy (56 - Morbihan)
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Комбајн за жито
Година 1995-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-61700 Lonlay-L'abbaye
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
158.000 €
Силажен комбајн
Година 2008-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-51800 Sainte Menehould
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се