Филтри -

Комбајни CLAAS од Европа

Резултати од пребарување: 818 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

818 огласа: Комбајни CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2740 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2014 Километража 1770 м/ч Сила
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2014 Километража 1770 м/ч Сила
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 2363 м/ч Сила
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
327.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 3917 м/ч Сила
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Комбајн за жито
Година 1997 Километража 4532 м/ч Сила
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
398.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 341 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
249.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 1469 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 5365 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3830 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
80.420 € GBP 69.000 GBP
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2811 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 2155 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
154.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Километража 3100 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2005 Километража 6170 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Силажен комбајн
Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 489 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Чехија, Chomutov
Контактирајте го продавачот
149.900 €
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3950 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
113.025 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 870 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
83.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 818 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се