Филтри -

Комбајни CLAAS од Бугарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CLAAS од Бугарија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража Сила 500 кс
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
168.700 € BGN 330.000 BGN
Комбајн за жито
Година 08/2014 Километража 2100 м/ч Сила
Бугарија, Вълчи дол
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
148.300 € BGN 290.000 BGN
Комбајн за жито
Година 04/2012 Километража 2700 м/ч Сила
Бугарија, Вълчи дол
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Силажен комбајн
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 6 м
Година 04/2010 Километража 2985 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
191.700 € BGN 375.000 BGN
Комбајн за жито
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила 551 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
191.700 € BGN 375.000 BGN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила 551 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила 586 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
127.800 € BGN 250.000 BGN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2011 Километража 1600 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
127.800 € BGN 250.000 BGN
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2011 Километража 1600 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
115.000 € BGN 225.000 BGN
Комбајн за жито
Година 08/2011 Километража 1765 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила 375 кс
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 3508 м/ч Сила 295 кс
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
76.690 € BGN 150.000 BGN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 7 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража Сила 430 кс
Бугарија, Михайлово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 2410 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.607 м
Година 1999 Километража Сила 285 кс
Бугарија, гр. Дулово
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се