Филтри -

Комбајни CLAAS од Белорусија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Комбајни CLAAS од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.020 €
Комбајн за жито
Година Километража 3970 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
426.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 07/2020 Километража 180 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.900 US$ EUR ≈ 40.370 €
Силажен комбајн
Година 2001 Километража 9200 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
49.980 € BYN 137.100 BYN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
52.840 € BYN 145.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 4900 м/ч Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.610 €
Силажен комбајн
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 1050 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
552.840 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 02/2021 Километража 850 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL MAXI комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL MAXI комбајн за жито CLAAS Dominator 108 SL MAXI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Белорусија, Ошмяны
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.980 €
Силажен комбајн
Година 1998 Километража 4950 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се