Филтри -

Комбајни CLAAS од Австрија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CLAAS од Австрија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.650,41 €
Комбајн за жито
Година 2008-08-08 Километража 3290 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
203.000 €
Комбајн за жито
Година 2013-08-08 Километража 3769 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
182.500 €
Комбајн за жито
Година 2019-08-08 Километража 444 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
98.750,42 €
Комбајн за жито
Година 2011-08-08 Километража 2991 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Комбајн за жито
Година 2019-08-08 Километража 1600 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
99.989,91 €
Комбајн за жито
Година 2009-08-08 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Комбајн за жито
Година 1994-08-08 Километража 3883 м/ч Сила
Австрија, At-2130 Mistelbach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
197.000 €
Силажен комбајн
Година 2017-08-08 Километража 2465 м/ч Сила
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
197.000 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 1670 м/ч Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
43.269,75 €
Силажен комбајн
Година 2000-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Комбајн за жито
Година 2001-08-08 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
84.070,59 €
Комбајн за жито
Година 2007-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2111 Harmannsdorf-Rückersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
84.070,59 €
Комбајн за жито
Година 2007-08-08 Километража 2479 м/ч Сила
Австрија, At-2111 Harmannsdorf-Rückersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Силажен комбајн
Година 1997-08-08 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
58.400 €
Комбајн за жито
Година 2007-08-08 Километража 7939 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се