Филтри -

Комбајни CLAAS

Резултати од пребарување: 941 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

941 огласа: Комбајни CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 2114 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1691 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито CLAAS Lexion 600
1
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2451 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1429 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2359 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 6350 м/ч Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
52.550 € BYN 145.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2007 Километража 3274 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.794 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1994 Километража 4703 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2013 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 1610 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Друг комбајн
Година 2003 Километража 5200 м/ч Сила
Унгарија, Nemesnadudvar
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 939 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 2095 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 2186 м/ч Сила
Германија, Lamstedt
Контактирајте го продавачот
277.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1621 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1927 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1867 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
48.500 US$ EUR ≈ 44.340 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1995 Километража 3103 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 1970 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Днепр
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 941 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се