Филтри -

Комбајни CHALLENGER од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни CHALLENGER од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.300 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 15 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Новоукраинское
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.380 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Охиньки
комбајн за жито CHALLENGER 654B комбајн за жито CHALLENGER 654B
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.180 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Охиньки
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се