Филтри -

Комбајни CHALLENGER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CHALLENGER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито CHALLENGER 647 №1540 комбајн за жито CHALLENGER 647 №1540
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.600 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2010 Километража 5400 м/ч Сила 270 кс
Украина, Днепропетровская
Контактирајте го продавачот
49.999 US$ EUR ≈ 46.910 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Охиньки
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.070 € UAH 950.000 UAH
Комбајн за жито
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила 203 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
34.200 € UAH 1.350.000 UAH
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.650 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 4500 м/ч Сила 270 кс
Украина, Охиньки
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се