Филтри -

Комбајни CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комбајни CATERPILLAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
92.500 US$ EUR ≈ 85.060 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1407 м/ч Сила
Украина, Днепропетровск
комбајн за жито CATERPILLAR Lexion
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2001 Километража Сила
Украина, Умань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 70.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
100 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4169 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
89.940 US$ EUR ≈ 82.700 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³
Година 12/2010 Километража 2065 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 124.100 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 120.500 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
комбајн за жито CATERPILLAR Lexion 590R комбајн за жито CATERPILLAR Lexion 590R комбајн за жито CATERPILLAR Lexion 590R
3
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 124.100 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2520 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 70.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1362 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.160 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.530 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2175 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.100 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2917 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се