Филтри -

Комбајни CASE IH од Украина

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

87 огласа: Комбајни CASE IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
148.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1669 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
340.000 US$ EUR ≈ 323.200 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 370 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
399.000 US$ EUR ≈ 379.300 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 12 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
81.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2005 Километража 2095 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
83.000 US$ EUR ≈ 78.900 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 8231 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
54.900 US$ EUR ≈ 52.190 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 53.240 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Украина, Кременчук
комбајн за жито CASE IH 9120 AF
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12900 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2138 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито CASE IH 8010
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 2122 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
комбајн за жито CASE IH 8010 комбајн за жито CASE IH 8010 комбајн за жито CASE IH 8010
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 2117 м/ч Сила
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 190.100 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 3084 м/ч Сила
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
41.700 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2001 Километража 4668 м/ч Сила
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се