Филтри -

Комбајни CASE IH од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни CASE IH од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1991 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.3 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3045 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
140.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013-01-01 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
комбајн за жито CASE IH Claas, John Deere, Laverda за делови комбајн за жито CASE IH Claas, John Deere, Laverda за делови комбајн за жито CASE IH Claas, John Deere, Laverda за делови
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито CASE IH 1460 за делови комбајн за жито CASE IH 1460 за делови комбајн за жито CASE IH 1460 за делови
3
Контактирајте го продавачот
2,02 € RON 10 RON
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито CASE IH 1440,1460,1480,1680 за делови комбајн за жито CASE IH 1440,1460,1480,1680 за делови комбајн за жито CASE IH 1440,1460,1480,1680 за делови
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито CASE IH 1440, 1460 за делови комбајн за жито CASE IH 1440, 1460 за делови
2
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се