Филтри -

Комбајни CASE IH од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни CASE IH од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
432,60 € PLN 1.999 PLN
Комбајн за жито
Година 1998 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
60.380 € PLN 279.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м Брзина 32 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3700 м/ч Сила 400 кс
Полска, PAKOSŁAWICE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.010 € PLN 245.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Lipowa
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
комбајн за жито CASE IH AF 7140 комбајн за жито CASE IH AF 7140 комбајн за жито CASE IH AF 7140
3
Контактирајте го продавачот
171.000 € PLN 790.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8277 м³ Брзина 36 км/ч
Година 2017 Километража 200 м/ч Сила 230 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
46.560 € PLN 215.200 PLN
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Sarnówek
Контактирајте го продавачот
69.030 € PLN 319.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 8 км/ч Брзина 37 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
146.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража 1952 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Контактирајте го продавачот
50.750 € PLN 234.500 PLN
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се