Филтри -

Комбајни CASE IH од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Комбајни CASE IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 20 км/ч
Година 2012 Километража 1735 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 1992 Километража 9714 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 1992 Километража 9714 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1120 м/ч Сила
Германија, Gyhum-Nartum
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 1997 Километража 7417 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2022 Километража 208 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
233.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Километража 535 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 420 м
Година 08/1982 Километража 3584 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
61.947 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2002 Километража 3575 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Комбајн за жито
Година 1983 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2018 Километража 1095 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2014 Километража 2866 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 3450 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
139.400 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
252.100 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.979 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 4662 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1716 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2022 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се