Филтри -

Комбајни CASE IH од Европа

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Комбајни CASE IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
аукција 44.980 € SEK 525.000 SEK
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Шведска, Laholm
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
243.650 €
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 645 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Oschersleben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 3870 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
81.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2006 Километража 3220 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1991 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 4977 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
254.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 4 м³ Ширина на опфаќање 5.3 м Висина за истовар 5 м Капацитет 12 т/ч Работна брзина 3 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1986 Километража 3300 м/ч Сила
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
189.400 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 2099 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Gross-Umstadt
комбајн за жито CASE IH 8120
1
Контактирајте го продавачот
92.800 € PLN 414.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3424 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.33 м³ Брзина 2 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 3756 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.6 м
Година 2015 Километража 3040 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Данска, Hemmet
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се